خرید شما به هر شکل از فروشگاه اینترنتی پازل سه بعدی اریگا به منزله مطالعه و قبول موارد زیر است.

لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید:

ماهیت “پازل سه بعدی اریگا”

 • پازل سه بعدی اریگا یک فروشگاه اینترنتی است و هیچگونه شعبه، نمایندگی، مرکز فروش و فروشگاه فیزیکی ندارد.
  پازل سه بعدی اریگا هیچگونه نماینده ای نیست و تنها یک فروشگاه اینترنتی است.
 • روند سفارشگذاری و فروش آنلاین تنها از طریق سایت origa.ir صورت می گیرد و شماره تلفنهای اعلام شده، آدرسها یا سایتهای دیگر به این فروشگاه مرتبط نیستند؛ پازل‌ایران تعهد یا مسئولیتی در قبال محصولات یا خدمات آنها نخواهد داشت.

خرابی کالا – قطعه گمشده

 • تمام پازل های بسته بندی دارای تعداد کامل قطعات هستند و هیچ موردی مبنی بر کم بودن قطعات پذیرفتنی نیست.
 • در صورتی که قطعه یا قطعاتی از پازل شما گم شده است یا به هر علتی اعلام خرابی قطعات می کنید، از طریق تکمیل فرم تماس با ما، با ما تماس بگیرید.
 • هزینه های مربوط به تامین قطعات جداگانه محاسبه و اطلاع رسانی میشود، این هزینه به عهده فروشگاه اینترنتی پازل سه بعدی اریگا نیست و توسط خریدار پرداخت خواهد شد.

توضیحات و مشخصات کالا

 • تمامی اجناس فروشگاه پازل سه بعدی اریگا اصل بوده و هیچ گونه کالای بی کیفیت و غیر اصلی در این فروشگاه به فروش نمی رسد.( لازم به ذکر است برخی از طرح ها ساخت برند های چینی در بازار وجود دارد که بازدیدکنندگان را دچار شبهه می کند و فروشگاه اینترنتی پازل سه بعدی اوریگا در قبال آنها مسئولیتی ندارد)
 • خرید از سایت فروشگاه اینترنتی پازل سه بعدی اریگا به هر طریقی به منزله مشاهده تصویر کالا، مشاهده مشخصات و مطالعه اطلاعات درج شده در صفحه هر محصول است.
 • به قیمت ها دقت کنید. تمامی قیمت ها به تومان است.
 • قیمت و موجودی تمامی اجناس به روز است.
 • عرضه و فروش کالای مشابه با قیمت متفاوت در فروشگاه های اینترنتی یا غیر اینترنتی دیگر تعهد یا مسئولیتی برای “پازل سه بعدی اریگا” ایجاد نمی کند.
 • قیمت کالا طی زمان متغیر است و می تواند روند افزایشی یا کاهشی داشته باشد. تغییر قیمت عطف به گذشته نشده و سفارشات پرداخت یا ارسال شده مشمول تغییر قیمت نخواهند بود.
 • پازل ها دارای ورقه زیرین، صفحه زیرین، قاب و فریم، چسب مایع یا پودری (چسب چوب)، خط کش، کاتر، گارانتی تعویض و … نیستند.
 • پازل ها دارای راهنما، نقشه، شماره، حروف، میباشند.
 • تمام پازل های بسته بندی شده دارای تعداد کامل قطعات هستند.
 • قیمت و موجودی تمامی اجناس به روز است.
 • به ابعاد و رنگ بندی نوشته شده دقت کنید و در نظر بگیرید که پازل را کجا چیده و سازه چیده شده آن را کجا استفاده خواهید کرد.

تحویل در مقصد

 • در واردکردن آدرس و کد پستی ارسال دقت کنید و حتما شماره تلفن همراه اعلام کنید. در صورت عدم درج تلفن تماس، اشتباه در ثبت شماره تلفن یا پاسخگو نبودن آن ارسال متوقف شده و در تهران یا سایر شهرها بسته تحویل داده نمی شود.
 • طی روند ارسال، پیک موتوری یا پستچی ممکن است با خریدار برای هماهنگی یا بررسی آدرس تماس تلفنی بگیرند، عدم پاسخگویی به آنها (شماره غریبه) باعث برگشت بسته شده و هزینه ارسال مجدد با خریدار است.
 • کلیه آدرس ها باید شامل نام و نام خانوادگی تحویل گیرنده، نام استان، شهرستان، آدرس پستی کامل (محله، میدان، خیابان، کوچه، پلاک، واحد ) ، کد پستی ۱۰ رقمی و شماره تلفن تماس باشد. (در صورت ناقص بودن آدرس، احتمال تاخیر در تحویل یا عدم تحویل کالا وجود دارد)
 • در صورتی که کالایی به علت عدم حضور تحویل گیرنده در مقصد یا اشتباه بودن آدرس، برگشت خورده و به فروشگاه اینترنتی پازل سه بعدی اوریگا برگردد و اشتباهی از طرف فروشنده در ارسال کالا رخ نداده بوده باشد، هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده خریدار است و ارسال مجدد پس از پرداخت وجه ارسال مجدد انجام خواهد شد.
 • به هیچ عنوان در محل تحویل امکان تسویه حساب وجود ندارد و تمامی پرداخت ها باید از طریق سایت انجام شود.
 • سفارش‌های نهایی و پرداخت شده در سایت علاوه بر قیمت اجناس شامل هزینه ارسال نیز می‌شوند، در نتیجه پرداخت وجه به مامور پست نیاز نبوده و مطالبه وجه توسط مامور پست غیرقانونی است و برخورد شدید شرکت پست با پستچی را در پی خواهد داشت.

تعویض یا مرجوع کردن کالا

پس از ارسال سفارش امکان تعویض، تغییر یا کنسل کردن وجود ندارد.

طی ۲۴ ساعت، پس از تحویل کالا، در صورتی که بسته ها سالم باشند، با پرداخت هزینه برگشت و هزینه ارسال مجدد توسط خریدار امکان تعویض یا مرجوع کردن سفارش وجود دارد.

برگشت وجه بعد از تسلیم کالا و اطمینان از سلامت آن طی یک روز کاری انجام خواهد شد.

در صورت بازشدن بسته‌‌ها، پاره شدن پلاستیک و روکش اجناس و هر گونه تغییر در ظاهر کالا و … امکان تعویض یا لغو سفارش وجود ندارد و تمام هزینه‌های حمل و نقل می بایست مجددا از طرف خریدار پرداخت شود.

روش های ارسال

پست پیشتاز

هزینه ارسال محصولات به شرح زیر است:

مبلغ 15000تومان برای تمام شهرها محاسبه می شود.

مبلغ فوق بر اساس تعرفه وزنی شرکت پست ( پست پیشتاز ) و با احتساب وزن بسته های پازل تعیین شده است. ( که معمولا بیش از این می شود)

مبلغ فوق شامل هزینه بسته بندی، کارتن، چسب و تسمه کشی(در صورت نیاز) و سهم شرکت پست می‌شود.

هزینه ارسال بسته ها به اداره پست بر عهده  فروشگاه اینترنتی پازل سه بعدی اریگا است و هزینه ای برای سفارش دهنده دربر‌ ندارد.

تحویل بسته های پستی به سفارش دهندگان معمولا ۲ تا ۴ روز کاری زمان می برد.

(در مواردی مانند حوادث غیر مترقبه ، بسته بودن راه ها ، سیل، طوفان و یا احتمال وجود خطر در مسیر، پست به تعویق می افتد) شرکت پست و فروشگاه پازل سه بعدی اریگا امکان تعیین قطعی زمان تحویل بسته را در شهرهای مختلف ندارند و بسته ها در بازه زمانی چند روزه به مقصد می‌رسند.

هزینه‌ی بیش از تعرفه  فوق بر عهده پازل سه بعدی اریگا است.

سفارشات بیش از یک عدد شامل یک هزینه حمل می شوند، پس بهتر است در هر بار سفارش بیش از یک کالا سفارش دهید تا هزینه ارسال سرشکن شود.

در صورتی که گیرنده در آدرس ثبت شده نباشد و یا آدرس اشتباه باشد و امکان تماس با سفارش دهنده نباشد، بسته پستی برگشت داده میشود و هزینه ارسال مجدد با سفارشد هنده است.

نکته : چسب پازل به صورت تکی هم ارسال میشود  ولی به خاطر هزینه بالای ارسال توصیه می شود به همراه پازل سفارش داده شود.

نکته : بعد از تحویل سفارشات به پست ِ پیشتاز، کد ِ رهگیری مرسوله  که از طرف  شرکت پست اعلام شده است، برای سفارش دهنده از طریق ایمیل ارسال می شود تا از طریق سایت پست ایران،  بتواند مراحل ارسال بسته خود را مشاهده نماید.

اعمال محدودیت‌های ترافیکی، مناسبتهای خاص، شرایط جوی و مواردی که سلامت و ایمنی موتورسواران و سلامت بسته ارسالی را تحت تاثیر قرار دهند، می‌توانند زمان ارسال را تا رفع آنها به تاخیر بیندازد.

به علت مشکلات معدود گذشته مانند انصراف خریدار، تغییر در تعداد یا قیمت، عدم حضور در محل، مشاجره با پیک یا مامور پست و امکان تسویه در زمان تحویل کالا از سایت حذف شده است.

تمامی محصولات از انبار پازل سه بعدی اریگا ارسال شده و امکان هماهنگی برای دریافت شخصی وجود ندارد.

بعد از پرداخت با خیالی آسوده منتظر دریافت سفارش خود باشید.

در صورتی که به هر علت پازل سه بعدی اریگا امکان ارسال سفارش را نداشته باشد پس از هماهنگی با سفارش دهنده وجه پرداختی برگشت داده می‌شود.( مواردی مانند اتمام محصول، پارگی ِ جعبه، شکستگی و …. )

تمام قوانین و شرایط درج شده در بالا می تواند طی زمان و بدون اطلاع رسانی عمومی تغییر کند.

error: Content is protected !!

Main Menu